Ekmek Paketleme Makinası Çeşitleri, Fiyatları

Makarna, ekmek ve unlu mamulleri ambalajlamak için en iyi makineler olan shrink ambalaj makinesi pazarında lider bir şirket: Barışsan. Barışsan, gıdaları özellikle makarna, ekmek ve unlu mamulleri ambalajlamak için en iyi makineleri müşterilerine sunmak için her zaman fırıncılar, pasta şefleri ve pizza üreticileri ile birlikte çalıştı.

Bu sektörler yıllar içinde değişti ve şimdi süpermarketler, fırınlar, kantinler, özel şirketler ve şarküteri dükkanlarından ambalajlı, ekmek, pizza, kek ve çeşitli tatlı ürünleri alan müşteriler, ambalajda hoş bir tasarıma sahip ve hijyen açısından güvenli ürünleri talep ediliyor.

Ekmek paketleme makineleri

Ekmek için Flowpack® paketleme makineleri gıda paketleme gereksinimlerini tam olarak karşılar: hijyen, yüksek performans ve ambalaj tasarımı. % 100 TÜRKİYE’DE ÜRETİLEN ekmek paketleme makinelerimiz, güvenilirlik ve yüksek performans sağlamak için sertifikalı malzemeler ve en iyi elektronik bileşenlerle üretilmiştir. Verimlilik ve ürün boyutu açısından her türlü talebi karşılamak için geniş ürün yelpazemiz mevcuttur.

Manuel makinelerin yelpazesi, fırıncıların çok sayıda ihtiyaç duymadığı, ancak müşterilerine bir hizmet sunmak istediği düşük verimlilik ihtiyacını karşılayan ekmek paketleme makineleri içerir. Tünelli Modüler yarı otomatik makineler, çeşitli ürünleri olan ve ekmek paketlemek isteyen ve düzensiz iş yükü desenleri nedeniyle esnek ambalaj gerektiren kişiler için idealdir. Flowpack serisi en iyi otomatik paketleme çözümüdür. 25 yılı aşkın bir süredir Flowpack® tarafından edinilen tüm deneyimleri bir araya getirir ve en üst düzeyde performans sağlar.

Pizza Paketleme Makineleri

Ekmeğin aksine, pizza neredeyse her zaman ısı büzüşmeli filmle paketlenir. Bu nedenle referans, Flowpack aralığında manuel, yarı otomatik ve otomatik modellerde bulunan ısıyla daralan teknolojili pizza paketleme makineleri için idealdir. Manuel pizza paketleme makineleri, kırk yıl önce ısı büzüşmeli ambalaj endüstrisinde devrim yaratan öncü fikirden geliştirilen çan şekilli makinelerdir. Yarı otomatik modüler hat makinelerinden ve pizza paketleme için mükemmel ürünler içeren otomatik Flowpack serisinden daha önce bahsettik.

Makarna Paketleme Makineleri

Makarna esas olarak üç tarafı sızdırmazlık mekanizmasına sahip özel dikey torbalama makineleri tarafından üretilen ısı büzüşmeli film torbalarda paketlenir. Bu gereksinimler için Barışsan, hızlı ve verimli format değiştirme teknolojisi sayesinde farklı boyutlarda bile makarna ambalajlamak için mükemmel olan paketleme makinesini tasarladı. Bu dikey paketleme makinesinin bir başka avantajı, her türlü düz tabaka filmin kullanılma olasılığından kaynaklanan çok yönlülüktür. Bunlar ve diğer birçok avantaj sayesinde, Flowpack kesinlikle piyasada makarna paketlemek için en iyi çözümlerden biridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Whatsapp
Whatsapp için tıklayın.
Merhaba..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by