Kuruyemiş Paketleme Makinası ve Fiyatları

Kuruyemiş paketleme makinası gittikçe artan bir potansiyel sunuyor. Müşteriler zamanla artan bir sağlık bilincine sahip olduklarından, atıştırmalıklara ilgi artmaya devam ediyor. Bu protein preslenmiş fındık ve vitamin bakımından zengin kurutulmuş meyvelerin atıştırmalık geçidinin yıldızları olduğu anlamına gelir.

Güçlü, uyarlanabilir paketleme yapan makinalarımız işletmenizi mükemmel kalite ve marka ile tanıtmanızı sağlar. Güzel ve pratik fındık için yaratıcı stand-in mühürlü ambalaj ile müşterilerin dikkatini hızlı bir şekilde alacaksınız. Fındıklar ve diğer sağlıklı sağlıklı atıştırmalıklar için canlı, yaratıcı paketler, güvenilirlik kazanır ve olağanüstü lezzet veren taze yiyeceklerinizin doğasını taşıyarak sağlık savunucularını bir araya getirir.

Kuruyemiş Paketleme Makinası & Dolum Sistemleri

Kuruyemiş ve Kuru Meyveler iki şekilde paketlenebilir;

Hacimsel Dolum Sistemi

Minikpack paketleme makinesi, badem, fıstık fındık, ceviz gibi tahıl ürünlerini paketlemek için uygundur. Kurutulmuş meyveler, meyvelerin ve çekirdeklerin doğrudan güneş altında kurutulması veya herhangi bir termal prosedürden geçirilmesi ve bazen de tuz, şeker vb. Antep fıstığı, ayçiçeği çekirdeği, kabak çekirdeği, badem, ceviz, fındık, kavrulmuş nohut, kuru üzüm, yer fıstığı, kuru meyve vb. granül paketleme makinelerimiz tarafından otomatik olarak paketlenir. Minikpack her zaman hızlı, kullanımı çok kolay ve daha hassastır. Ürünlerle insan teması yoktur. Kurutulmuş meyve paketleme endüstrisi için dengeli bir makine tavsiye ediyoruz. Ürünler dengeli makinelerle kilogram olarak ayarlanabilir. Aynı makine tarafından birkaç kilogram daha fazla ürün doldurulabilir. Çok kafalı dengeli makineler özellikle hız isteyen müşteriler için uygundur. Dakikada 30 pakete kadar çalışabilen 2-3 ölçekli dikey paketleme makinemiz. Hacimsel dolum makinelerinde, fazla dolum veya az dolum yoktur. Boşa giden öğe yok. Bu, pahalı bir ürünü doldururken tüm ürünler için çok önemlidir. Haddelenmiş fincan cihazı ile donatılmış, her zaman ambalaj hacminin değişmesini, kaybın azaltılmasını ve üretkenliğin artırılmasını sağlar.

Tartı Dolum Sistemi

Tartım doldurma fındık paketleme makinesi ile, 100 gram doldurmak için kullanılabilir ve müşteri ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir, fındık, fıstık, fıstık, ayçiçeği tohumu vb doldurabilir ve paketleyebilirsiniz. Ancak aynı zamanda daha karmaşık bir sistemdir ve hassasiyeti yoktur ve 1 veya 2 grama kadar veya daha az gösterilebilir.

Kuruyemiş Paketleme Makinası fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Whatsapp
Whatsapp için tıklayın.
Merhaba..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by