Çivi Paketleme Makinaları, Çeşitleri ve Fiyatları

Çivi ve Küçük Yedek Parçaların Ambalajlanması için Çözümler

Barışsan, çivi ve benzeri küçük parçaların korunmasına yardımcı olmak için manuel, yarı otomatik ve tam otomatik çözümler sunar. Barışsan, ambalajlama ve işçilik sürelerini azaltan, verim ve tasarruf sağlayan ayrıca zaman ve parayı artırabilecek bir dizi paketleme makinesi ve uyumlu çözümler sunar.

Ambalajlama ve etiketleme sürecini kolaylaştıran Barışsan’ın makineleri, küçük parça üreticileri için verimliliği% 61’e kadar artırıyor.

Malzeme Maliyetlerini Azaltıp ve Sürdürülebilirliği Artırın : Barışsan Çivi Paketleme makineleri, ekstra etiket veya kağıt stoğu ihtiyacını ortadan kaldırır, malzeme maliyetlerini% 33 azaltır ve genel atıkları azaltır.

Çalışanların Eğitiminde Zaman Kazanın : Çalışan eğitimi, tipik paketleme makineleri için zamanın üçte biri kadar bir hafta alır ve sizi ve ekibinizi saat gibi hareket ettirir.

Yerden Tasarruf : Barışsan’ın modüler tasarımı mevcut makinelere uyar ve daha az yer kaplar.

Özelleştirilmiş Poşetler : Barışsan Çivi Paketleme Makinası ürününde seçim yapabileceğiniz bir düzineden fazla seçenek vardır, böylece poşetlerinizi özelleştirebilirsiniz. Malzemeler, berraktan opak ve suya dayanıklı elektro statik deşarjlara kadar her şeyi içerir, böylece ürünleriniz için mükemmel uyum sağlar. Mühendislerimiz karmaşık üretim operasyonlarını özelleştirmek için iyi donanımlı makinalar üretmeye devam ediyor.

Barışsan Çivi Paketleme makinesi firmamızın Ar-Ge çalışmalarının bir sonucudur. Donanım olarak, besleme, tartı, dolum, paketleme, sızdırmazlık ve sayma prosesleri için PLC otomatik kontrol içerir.

Makine, sayma, ağırlıklandırma ve paketleme gibi çok sayıda otomatik işleve sahiptir.

Bu makinalarımız çok çeşitli ürünler için uygundur, örneğin: mobilya aksesuarları, mobilya yedek parçaları, mobilya vidaları, vidalar, vida parçaları, donanım parçaları, mobilya donanımları, raptiye, tel çiviler, çivi, donanım bağlantı parçaları, cıvatalar, genleşme tüpleri, contalar, bakır parçalar, boru bağlantı parçaları, mobilya için bakır boru bağlantıları, metal boru bağlantıları, plastik boru bağlantıları… gibi.

1995 yılından beri Barışsan zarf tipi paketleme makinesi, yatay paketleme makinesi ve dikey paketleme makineleri üretmektedir. Bu alanda müşterilerimizin yurtiçi ve yurtdışından karşılaştıkları soruları çözebilecek kadar zengin deneyime sahibiz. Çeşitli yüksek kaliteli makina çeşitleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Whatsapp
Whatsapp için tıklayın.
Merhaba..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by