Sabun Paketleme Makinası Çeşitleri, Fiyatları

Sabun Paketleme Makinası üreticisi olarak Barışsan her türlü sabun paketleme prosesleri hakkında 25 yıllık deneyime sahiptir. Sabun Sarma Makineleri, Sabun Kartonları, Sabun Üstü Sarma Makineleri / Sabun Paketleyicileri, yeni otomatik besleme sistemi gibi çok farklı şekillerde makinaların üreticisiyiz. En ünlü marka sabun üreticileriyle birlikte çalışıyoruz.

SABUN PAKETLEME MAKİNESİ

Sabun Paketleme Makinesi, çıkış kağıdı ve iç takviye kullanılarak yan bantlı veya bantsız dikdörtgen ve oval sabun kalıplarını sarmak için kullanılır. Oval ve şeritsiz sabun kalıplarına karşı kararlılık için kullanışlıdır. Bu sarma stiline çift noktalı son kat denir.
Sabun Paketleme Makinesi’nin kağıt beslemesi ısı sızdırmazlık makarasından yapılır, ancak bazı sabun paketleme makinelerinin modelleri önceden kesilmiş levhalarla da çalışmak üzere ayarlanmıştır. Son yıllarda paradan tasarruf etmek için, sabun ambalajları üzerine monte edilen bazı kitler, ısı sızdırmazlık kağıdı yerine BOPP’yi (Çift Yönlü polipropilen film) kullanabilir. BOPP şeffaf olabilir veya yazdırılabilir.

Tüm Sabun Sarma Makineleri, Sabun damgalama makinesinden gelen damgalı sabun kalıplarını beslemek için otomatik bir besleme sabunu sistemi içermektedir. Tuvalet sabunu kalıpları, sabun paketleme makinesinde, emici kaplar vasıtasıyla beslenirken, çamaşır dikdörtgen şeklinde sabun kalıpları genellikle iticilerle beslenmektedir. Sabun paketleme makinesinin üretim hızı dakikada 100 ila 500 arasında ambalajlanmış sabundur. Bu değer özel üretim makinalarda farklı olabilir.

SABUN KARTONLAMA MAKİNELERİ

Sabun kartoner olarak da adlandırılan sabun kartonlama makineleri, tek bir karton kutuya sabunları koymak için kullanılır.
Karton kutular farklı tipte kapatmalara sahiptir: içeri çekme kapatma, ters germe kapatma veya sıcak eriyik sistemi. Hıza bağlı olarak iki tip sabun kartonu tedarik ediyoruz: dakikada 180 sabuna kadar maksimum hız için alternatif hareket veya dakikada 400 sabuna kadar maksimum hızda sürekli hareket. Sabun paketleme hızına bağlı olarak, sabun besleme sistemi iticiler veya yüksek hızlı sistemler ile yapılabilir. Özel üretim makinalar ve fiyatlar için bize ulaşmanız yeterlidir.

FLOW PACK

Flow Pack en ucuz sabun paketleme makineleridir. Bir akış paketi, esas olarak sabunu sarma alanına iten iticili bir zincirden oluşan bir makinedir. Polipropilen, sabunun aynı yönünde hareket eder ve uzunlamasına sızdırmazlık yoluyla sabunun etrafına kapatılır. Bıçaklar ile enine sızdırmazlık Polipropileni paketin iki ucuna mühürler ve keser. Ambalaj filmi saydam veya basılabilir. Dakikada 400 akışa kadar paketlenmiş sabunla yüksek hız için manuel besleme ve otomatik sabun besleyici ile sabun akış paketi makineleri imalatı ve satışını gerçekleştiriyoruz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Whatsapp
Whatsapp için tıklayın.
Merhaba..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by